| CannbalCorpse a întrebat:

Buna seara, am o problema in familie cu tata. bunica, as vrea sa plec de acasa macar pentru un wekeend, mereu certuri mereu..Ma gandesc sa plec la tara la bunica'mea de la tara deoarece nu mai suport! A innebunit! sa plec maine si ma intorc duminica! Macar sa am un pic de liniste. as pleca cu autobuzul. fata 14 ani

Răspuns Câştigător
| Psychic a răspuns:

Si la mine a fost un cosmar de acest gen, totusi am fost tare si acum am un psihic destul de bun, m-a calit. Intr-adevar ca m-au ajutat si altele: vorbitul cu un prieten despre aceste probleme, sportul, incearca sa iei la misto unele aspecte ale vietii ca sa nu intri in depresie.Incearca pur si simplu cand se cearta, sa iesi afara din casa si te intorci mai tarziu sa vezi daca s-a terminat, daca nu, mai stai.Am fost folositor? Bafta multa!