| Sktrkdk a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare
De ce ar veni un om sa se bage in seama cu tine in mod repetat de-a lungul anilor insa numai cu scandal, minciuni, etc., numai chestii negative basically.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O duce rau in viata si vrea sa te traga jos. Denzel washington a zis, cand cineva nu te suporta e din cauza ca ii stresezi demonii din interiorul lui.

| oglindasultanului a răspuns:

Depinde cine este omul ala si cine esti tu, e un mod in care el munceste la propria imagine publica cand este asociat cu tine de catre ceilalti, el nevrand asta dar castigand ceva cu acest comportament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu: ca nu te suporta si vrea sa te cicaleasca putin, sa-ti strice dispozitia.

| mihaiiso a răspuns:

Pentru că aceea persoana a suferit în trecut sau poate chiar și în prezent și consideră că este singura persoana care suferă și nimeni nu simte ce simte ea și astfel dorește ca toată lumea să sufere alaturi de ea. Practic vrea să simți ce a simțit și ea, este o forma de autoapărare împotriva singurătăți in moment de tristețe