| Mike02910 a întrebat:

Buna seara,

Am si eu o intrebare legate de produsele de la Clearskin, mi-am comandat un demachiant pentru punctele negre cu acid salicilic si un gel de curatare pentru cosuri. Le pot folosi pe amandoua in acelasi timp? Sau unul dimineata si altul seara?

Multumesc,

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întâi demachere și apoi gel de curățare.
Nu uita ca la final să le clătești cu apă călduță.
Pa, pa.

| PrincessSophie a răspuns:

Clearskin e aceea gama de la Avon parca, nu? Daca e ceea eu te-as sfatui sa nu o folosesti, eu am folosit-o si din nefericire a avut mai multe efecte adverse, decat efecte pozitive. Incearca sa folosesti produse sau masti pe baza naturista.