| Andraasdfg a întrebat:

Buna seara.Am si eu o problema cu facebook'ul.Cand am vrut sa intru mi-a aparut un mesaj in care scria ca, contul meu este dezactivat si nu l'am dezactivat eu... Spuneti-mi va rog cum as putea sa il repar.Dau funda.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| DeliaEstera121 a răspuns:

Daca intri din nou ..adica scrii emailu si parola se reactiveaza...si pe urma schimba-ti parola sa nu mai ai probleme de genu...

| Andraasdfg explică (pentru DeliaEstera121):

Dupa ce ii dau logg in mi se sterge parola si imi apare asta deasupra Cont dezactivat
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page aici.

| DeliaEstera121 a răspuns (pentru Andraasdfg):

Mnoo,nu stiu. :-s