| lamasanustefan a întrebat:

Buna seara!
Cine e Andrei Selaru?
Zis si SELLY!

Răspuns Câştigător
| Anonim2682008 a răspuns:

Este un vlogger (care are foarte multe vizualizări la postările lui, iar majoritatea ajung în trending), cântăreț (este fondatorul trupei 5 gang și este și cântăreț în această trupă), a fost un fel de prezentator ( a avut propria emisiune numită Selly Show) și a vrut să schimbe ceva în învățământul românesc. Aș putea spune că este și actor deoarece a jucat într-un film împreună cu trupa sa. Concluzia este că Selly este un infuencer român.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine sa fie. Un băiat cate face chestii pe Youtube

| CostinAlamariu a răspuns:

Ceva insectă

| ywar a răspuns:

Un l a b a g i u care a devenit peste noapte model pentru tineri. Gusturile nu se discuta, dar a avea modele de tipul acesta inseamna ca esti un tanar slab..de inger. Sunt dur, recunosc, dar mi se pare ca lucrurile au luat-o razna rau de tot.

| lamasanustefan explică (pentru ywar):

Cati ani ai?

| ywar a răspuns (pentru lamasanustefan):

Ce conteaza cati ani am? Din poza deduc ca am multi peste tine.
Poti sa nu fi de acord cu mine.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Un nimic!

| DonEduardo a răspuns:

Un vlogger.

| yungandreigawd a răspuns:

Un vlogger roman 'popular'.