| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara! Daca se poate sa ma ajutati cu o idee.am primit la franceza ca tema.de facut o poza artistica, cea mai frumoasa poza va fi premiata si plus de asta un 10 in catalog. Daca puteti sa ma ajutzi cu vreo idee cum as putea face o astfel de poza Artistica sau macar vreun site ceva... unde pot gasi o astfel de poza.Multumesc!

1 răspuns:
| psiholoaga a răspuns:

Vrei o idee sa o faci sau o idee sa o furi? Fa o poza simpla la ceva ce ti-ar placea si tie sa vezi expus pe holul scolii sau undeva unde sa iti atraga atentia. Si pozeaza ceea ce ti-ar placea sa vezi.