| Goagăl_6635 a întrebat:

Bună seara! De ceva vreme eu si prietena suntem innebunite dupa un actor. Am avea nevoie de putin ajutor >:". Crede-ti ca ne puteti ajuta sa-i aflam adresa de Skype? Numele lui din buletin este: Stephen John Emery
Iar numele de "scena" Stephen Moyer!
Multumesc love struck fundita+ vot!

1 răspuns:
| yourworstnightmare a răspuns:

Voi chiar credeti ca oricine are Skype? Ca daca v-a traznit sa-l indragiti pe X-ulescu, o sa faceti rost in secunda doi de vreun contact?
Si daca ati face, ce-ati vorbi cu el? Despre cate stele sunt pe cer?
Cine e suficient de retardat sa creada ca o celebritate din Honolulu o sa vina in Romania pentru doua pustoaice care abia au descoperit netul?
Cumparati-va doua papusi Barbie, si jucati-va frumos.