| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU.
Am si eu nevoie de putin ajutor. Am intrat putin pe skype online, mai bine zis pe acest site https://imo.im/ si habar nu am cum sa ma deloghez, putin ajutor de la cei cu experienta m-ar ajuta mult.
Si mai am o intrebare legata de acest site online, credeti ca mi-ar putea sparge parola, sa-mi blocheze id-ul ceva?
O seara placuta.

Răspuns Câştigător
| LowWw a răspuns:

Buna, nu stiu acest site dar posibilitatea sa iti blocheze/fure id sau parola sunt sub 1% iar cu delogatu/deconectatul ar trebui sa fie un buton pe undeva, daca nu este inseamna ca te deconecteaza automat cand iesi de pe sit-ul lor

| anonim_4396 explică (pentru LowWw):

Mersi de raspuns, cu delogatul m-am descurcat dupa cateva minute dupe ce am intrat, cu siguranta site-ului am ramas in grija.
noapte buna

1 răspuns: