| Goagăl_6635 a întrebat:

Buna seara TPU... am o intrebare putin cam complicata... Am o prietena buna laughing care mi-a dat o "sarcina" ar vrea sa afle id-ul de skype al unui actor si nu stie cum. credeti ca m-ati putea ajuta puppy dog eyes? fundakiss. multumesc >big grin

1 răspuns:
| Atzumy98 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cauti pe inernet(tot ce gasesti scrii pe o hartiuta)daca merge bine daca nu ai ajutat-o o sa vada ca ai depus efort, te pot ajuta si eu lasa-mi un mesaj privatwinking