| Doscoci a întrebat:

salut dragi prieteni, am nevoie de ajutorul vostru vreau o declaratie de dragoste... ceea cam ce ar dori sa auda un baiat de la o fata. ajutati-ma dau funda...mersi

Răspuns Câştigător
| FlyingSoul a răspuns:

Parerea mea ca declaratiile le fac baietii. Da vrei totusi sa fac ceva sa... mai special, iti sugerez sa faci 3 versuri din inima si sa le pui sa status pe mes.

Exemplu
Inima imi spune
Ca te iubesc. Pe bune!
Si creierul mi-e de acord cu ea
Ce mai... Esti iubirea mea!

2 răspunsuri:
| maya1030 a răspuns:

E dragut din partea ta ca iti doresti sa faci declaratii, dar parerea mea este ca ar trebuie sa-l lasi pe el sa faca acest lucru. Si spun asta pentru ca baietii din ziua de azi si-o iau foarte usor in cap. Dar ramane la latitudinea ta ce vei alege sa faci, dar cred ca cel mai frumos lucru e sa-i spui ca il iubesti. Succes!

| Vickzye a răspuns:

Eu as zice sa nu te grabesti... daca el este sincer, se va simti prost daca tu ii vei spune "te iubesc" iar el nu poate sa-ti spuna acelasi lucru.Deci, lasa-l pe el sa faca asta primul...happy