| Andrush1796 a întrebat:

e aproape 3 dim.si iar apare starea nasoala si oribila care ma cufunda intr-un gand si imi pun intrebarea" exista cineva si pentru mine"? in ultima vreme de la ultima relatie, incheiata acum 3 luni. nu am imi avut prieten, si imi place un tip, doar ca mi se pare ca el e putin fitos nu stiu. ca toti ceilalti! Vreau si eu pe cineva care sa ma inteleaga crying de ce nu pot avea si eu cateodata ceva ce`mi doresc, de ce nu exista cineva si pentru mine, oare nu merit? ba` cred ca da doar ca nimeni nu stie cum sunt cu adevarat, cum gandesc cum ma, manifest! ce sa faccrying?

Răspuns Câştigător
| SimplePerfect a răspuns:

Salut!
Si eu am o problema asemanatoare happy
Stai linistita ca va veni timpul sa ai un prieten, cel putin unul potrivit. Nu te grabeste nimeni.
Si eu am nevoie de cineva care sa ma inteleaga si in care sa am incredere. Dar sti... putini baieti sunt asa in ziua de azi sad
Dar crede-ma ca vei gasi pe cineva potrivit pana la urma.
Macar pana atunci te poti baza pe prietenii adevarati, care uneori sunt mai buni decat iubitii.
Eu iti urez succes, sper sa gasesti pe cineva potrivit pentru tine :*

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Dacă nu poţi domi, mai bine mergi în camera părinţilor şi o rogi pe mama sau pe tatăl tau să vină să doarmă cu tine să îţi alunge sentimentul de singurătate şi să te descânte.
Există şi cineva pentru tine dar trebuie să aştepţi şi să speri în continuare.

| pufulete_5719 a răspuns:

Aceeas problema o am si eusad...Imi pare rau pentru tine.Dar as stii ca de la un timp am inceput sa fiu putin mai puternica si sa-mi spun ca o sa am si eu un prieten cum vreau eu si sa ma iubeasca.Asta ar trebui sa faci si tu, sa iti spui in minte ca VA VENI!

| HahahaAb a răspuns:

Wow,nasol...Exista sh pentru tine cineva,dar nu te uiti tu bine!
Iesi sh u la suc-uri sau distreaza-te cumva, e nasol asa, pe bune de nu!

| amma_2887 a răspuns:

Pai nu te preocupa prea tare sti cum se zice "fiecare sac are petecul lui" asa ca odata si odata o sa vina momentul oportun si pentru tine tu tot ce trebuie sa faci este sa ai incredere in tine si in abilitatile tale de a cuceri un baiat si cat despre cel pe care il placi poate el lasa sa aibo cortina asta de "fite"ca sa se apere de restul suferintelor si poate chiar este pentru tine eu te sfatuiesc sa incerci sa te apopi mai mult de el si sa intelegi cine este el de fapt si apoi totul va fi usor

sper ca tiam putut fi de ajutor:*

| Miriam9 a răspuns:

Va veni, la momentul potrivit.Asteaptawinkingdupa o perioada grea, este obligatoriu sa vina si ceva bunwinkingmereu e asa. o sa vezi:*

| tigersss a răspuns:

Stai calm la fel am patit si eu ar dai incredere in tine dragoste apare cand nici nu te astepti poate chiar maine multa bafta

| acadea_3643 a răspuns:

Incearca sa fii tu in orice situatie si lasa timpul sa treaca! Surpriezele o sa vina cand e astepti mai putinwinking