| Djlsghtnquuw a întrebat:

Buna searabatting eyelashes. Intrebare stupidastraight face Azi m-am combinat cu un baiat pe care il plac de 2 saptamani, si nu stiu.Nu sunt asa de fericita precum ar trebui.De ce?laughingthinking

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca te-ai fi asteptat sa fie altfel. Dar ti-ai dat seama ca e ceva superficial. Pur si simplu ti-ai facut o ambitie. Probabil aveai asteptari mai mari. Sau te gandeai ca nu va fi asa de usor si acum ca ai castigat razboiul fara nicio lupta nu mai are farmec.

| ionika17 a răspuns:

Da pentru ca nu il iubesti doar numa il placi ...ai nu cred ca va tine relatia daca u nu simti fericitawinking

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sigur l-ai privit şi-l priveşti mai mult ca pe un trofeu.
Şi-n plus, relaţia voastră are câteva ore şi tu deja vrei să te simţi îndrăgostită?!
Eu am început să mă îndrăgostesc de prietena mea după vreo 2 luni şi ceva de relaţie şi am putut să spun cu adevărat că o iubesc abia după vreo 4-5 luni... şi tu vrei aşa... pac-pac, instant?!
Răbdare copii! Răbdare, maturitate şi chef de viaţă!
Spor!

| Anecherry a răspuns:

Probabil pentru faptul ca l-ai privit ca pe un 'trofeu' ca sa zic asa. Te incita faptul ca iti placea, te atragea si nu era al tau. Acum ca il ai, s-a dus tot farmecul, parca nu mai e asa de special. Cam asta s-a intamplat.

| NarcisSistul a răspuns:

Cred ca mi s-a intamplat si mie asta.happyhappy. pentru ca si eu placeam o fata f mult iar dupa ce m-am combinat cu ea mi-am dat seama ca era doar dorinta de a ma comb cu ea nu era vorba de iubire adevarata. Pot spune ca ar fi acelasi caz si la u. bft :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru simplul fapt ca... te-ai combinat. Si atat.