| Janeeee a întrebat:

Buna seara la toti :*:*... Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o placa de par? Am parul ondulat si e cam greu de aranjat. Am auzit de un model de placa de par Remington S1032. Foloseste cineva asa ceva? As vrea niste pareri desprea ea. Pentru cat timp sta parul drept? si. Arde parul? Trebuie sa folosesc ceva pentru a evita asa ceva? Va rog ajutati-ma si pe mine. Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| AndreeaaaaX a răspuns:

Orice placa de par, ondulator, vopsea, etc arde parul!

Pai eu am exact aceasta placa si ma fac dess.Este foarte buna, o am de aproape 8 luni si tine parul indreptat cam o zi si jumatate, daca stiis a te faci bine, daca nu tine jumatate de zii.Crede`ma aceasta placa este SUPER TARE!

Fundita:X?