| Catalin_Oncescu_1995 a întrebat:

O intrebare despre FullTiltPoker. Exista cursuri in urma carora sa iei bilet spre turnee cu bani, la fel ca pe pokerstars? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Incearca pe pokerstrategy. Eu de la ei am luat inainte sa se inchida full tilt 50$ gratis, mi-am facut cont, am facut un test de poker (la care ai niste cursuri care trebuiesc invatate si crede-ma sunt jucator semi-pro si trebuie sa la citesti altfel nu "promovezi"). In fine acei 50$ nu ii poti retrage trebuie sa ii joci. Eu aproape ca i-am pierdut si din ultimii 2 dolari la un turneu "Rush Poker" de 2.20+Rebuy am luat 2500 de dolari. Cu pokerstars nu aveau contract, in general nimeni nu are cu ei contract pentru $ gratis. Dar e posibil daca tot s-a redeschis fulltilt sa mearga iar. Oricum contul trebuie sa il faci pe nume real, si pe pokerstrategy si pe fulltilt, si e posibil chiar sa te sune cineva sa te intrebe, sa te verifice daca nu ai trisat cumva pentru pe primi dolarii gratis (spre exemplu un prieten a primit telefon si i-a pus o intrebare simpla gen ce e mai mare culoare sau full house?

| Catalin_Oncescu_1995 explică (pentru valentino52):

O sa incerc pokerstrategy! Nu sunt Pro nici Semi-Pro dar stiu tot ce tine de poker. Daca e asa cum spui tu voi reveni si iti voi acorda funda!

2 răspunsuri:
| COSMINBADEA9 a răspuns:

Da cred ca da sunt sigur 60% da si 40% nu da cred ca sunt