| ZbaCK a întrebat:

Buna seara oameni! Am o problema. Imi place foarte mult de o fata, dar cand o vad nu vorbesc prea mult. As putea face ca acest lucru sa nu mai existe. Dar ma tem de ceva : anume ca : Daca voi fii intro relatie cu ea imi este rusine sa o sarut. pentru cu nu am mai facut asta niciodata si nu stiu cum straight face Si acele gesturi de muscare a gatului. nici din astea nu stiu laughing). Cum as putea face toate acestea, vreau niste sfaturi de la fete daca se poate(sa stiu ce cred ele) si de la baietii care au procedat astfel cu iubitele lor. Ajutati-ma va rog.

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Ce varsta ai? ca sa stiu ce sa iti spun

| Vvistula a răspuns:

Si inca o chestie da ce esti dracula sa o musti de gat

| ZbaCK explică (pentru Vvistula):

13 ani si 7 luni. Dar a mai fost cu niste baieti si am vazut ca-i placea faza cu muscatul.

| Boca_Cristina_1994 a răspuns:

Nu te grabi. trebuie sa vorbesti sincer cu ea sa ii spui ca iti place de ea.Incepe prin amicitie sa o cunosti mai bine. Poate ca ea nu va fi de acord sa o saruti sau cu gesturile acelea de care ziceai cu muscaturi pe gat. Eu personal nu cred ca sunt necesare. Chiar nu stiu de unde ai auzit ca aceste gesturi te-ar putea ajuta sa cuceresti o fata. Mai degraba daruieste-i flori.

| ILov3Summ3r a răspuns:

Buna seara si tie! Da ai o problema aici... incearca sa vorbesti cu ea si sa ii spui ca iti pasa de ea, ca iti place de ea.Si totusibig grin Cati ani ai?