| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara! Sunt băiat și am penisul de 17cm în erecție la vârsta de 17 ani. Este în regulă?

Dau fundă, Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masoara-l cu rigla PESSTE penis, sa vezi ca a ramas la 12 cm!
Statisticile spun ca asta-i masura normala a unui penis de barbat roman 12.5cm

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am măsurat și este 17 cm

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai masoara-l odata, dupa cum arata in poza asta, sa vezi ca tot 12 cm are:

https://imgur.com/a/kwt4a24

suntserios
| suntserios a răspuns:

Micuț tare.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Decât să jignești m ai bine tăceai.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te-ai supi că m-am luat de cuculețul tau poate data viitoare nu mai pui întrebări din astea tampite

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

N am Stiut că sunt singurul de pe TPU care scrie astfel de întrebări?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Zici că ești femeie nu bărbat

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te simti important, te toti care pun intrebarea asta imi bat joc.