| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Buna seara,TPU! Am nevoie de o parere! As vrea sa intru la Colegiul National Gheorghe Lazar din Bucuresti! Am medie foarte mare,nu se pune problema sa nu intru! Problema este ca toata lumea imi spulbera visul de a ajunge in acest liceu si imi spun ca aici sunt copii cu bani foarte multi si fitosi! Credeti ca sunt adevarate aceste "zvonuri"? Este Lazar un liceu de fitosi? As vrea sa raspunda cineva care a absolvit liceul,sau care a intrat acolo si stie cum sunt colegii,dar in orice caz, orice raspuns e folositor :* Pupici! :*

Răspuns Câştigător
| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

MAn,si eu vreau sa intru la Colegiul National Dr.Ioan Mesota Brasov si toti imi spun ca acolo sunt pretentii si ca nu am sa fac fata dar eu imi bag **** in ei si, gata, ma duc acolo si ma lupt, in viata trebuie sa fi luptator! Niciodata nu lasa capul jos! Eu am dat testul de germana la acel liceu si de enegleza, si pe ambele le-am luat! Sper ca te-am convins sa mergi la acel liceu!