| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Hey! In toamna anului asta voi trece clasa a8a si chiar am nevoie de parerea cuiva care a intrat la liceul Gheorghe Lazar din Bucuresti! Eu chiar as vrea sa intru acolo! In momentul de fata e cel mai bun liceu din Bucuresti. Vreau pareri despre acest liceu! Dar cum am mai zis.....cineva care a intrat in acel liceu, nu sa va dati cu presupusul ca sunt fitosi acolo daca nu cunoasteti! Vreau pareri despre profesori si colectiv!:*

[scuzati categoriahee hee ]

1 răspuns:
| CatDeLuna001 a răspuns:

Este un liceu bun, cu niste profile tari, evenimentele sunt foarte bine organizate, profesorii unii de treba unii severi, si ca in orice liceu sunt si catva fitosi dar sunt " copii" foarte de treaba care te ajuta mult la nevoie