| xCookies a întrebat:

Buna seara TPU ^^. azi va deranjez cu o intrebare banala. Un prieten bun de-al meu are tenul putin mai inchis dar nu de la bronz, ci un pigment de culoare inchisa worried. i-am tot explicat ca nu isi poate albi tenul decat prin operatii, dar m-a rugat sa cer ajutorul aici, ca sa se asigure ca nu existe si alte metode pe langa operatie. Dau vot unui raspuns care sa-l lamureasca si funda unui remediu de albire al pielii daca exista asa ceva ^^.

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Bronzul e sexy. Bronzul permanent e si mai sexy. Le poate face in ciuda tuturor iarna, cand is albi ca branzele. De ce e fraier si cauta probleme unde nu exista? Zi-i sa fie multumit ca e sanatos si sa nu mai caute acul in carul cu fan, ca daca insista e posibil sa-l gaseasca. Si n-o sa fie bine.
Aaa si nu cred ca vrea sa pateasca precum M.J. smug (RIP btw)

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Nu prea are ce face, decat operatiistraight face!
Stiam ce merge daca te speli cu lapte, da' asta probabil doar pentru bronz.
Daca vrea sa incerce, rau n-are cum sa-i facathinking Bafta!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu exista

| PsihiG a răspuns:

Salut. Si eu am tenul mai inchis dar fata o am alba cat de cat, ar merge si prin operatie... Dar costa o groaie de bani laughing Oricum spune-i prietenului tau ca nu are ce sa faca trebuie sa suporte consecintele.