| BalonaşDulcee a întrebat:

Buna seara TPU! Ce faceti?love struck Intrebarea mea din seara asta. Voi credeti la prietenie la distanta? Daca da DE CE? Prieteni adevarati considerati ca aveti si sunteti considerati la randul vostru? Daca da De ce? Povesteste-mi.
Dupa spun si eu toata povestea mea cu prieten adevarat, prietenie la distanta... :d

Garantat care spune cea mai adevarata si mai frumoasa poveste, adica care sa ma atinga la inima garantat funda si vot [funda decat la unu vot la toata lumea]

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai am sa iti povestesc eu.
Deci prima data ne-am intalnit prin vara trecuta. Asa, el ma placea de mai multi ani si eu nu-l bagam in seama si pana la urma mi-a cerut id de mess si mi-a cerut prietenia, pentru ca era mai mic ca mine nu i-am acceptat-o fiindca nici nu imi placea de el. si no el s-a suparat pe mine si ca sa ne impacam i-am spus ca e cel mai bun prieten al meu, si de acolo Zarvaaa worried)

Asaa, el sta la tara la mine asa ca am continuat sa vb pe mess la telefon prin mesaje.
Si da eu cred in prietenie la distanta, pentru ca acel prieten imi e alaturi, chiar daca e departe, eu alti prieteni nu mai am, el este singuru, daca l-as pierde nu stiu ce as face, nimeni nu ma sprijina cum ma sprijina el si totusi nu ne cunoastem de mult timp.

Pe prietenele mele le cunosc de 12-13 ani si ele s-au distantat ft mult de mine si-au facut prieteni noi, mai populari si pe mine m-au lasat balta, daca am vreo problema nimeni nu ma asculta vorbesc ft sec cu mine.

Deabea astept sa merg la tara sa il vad pe prietenu meu cel mai bun. >big grinbig grin