| Wenx a întrebat:

BUNa seara TPU! ....hW...cine ma ajuta si pe mine sa gsesc ceva statusuri faine, noi, originale, D :* Fundita ))

Răspuns Câştigător
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Ha, si sigur ca esti genul meu ai ceva mai special poti fi sigur ca eu, o sa raman mereu aici, aici vreau viitor, langa tine.

Şi crezi că mă voi intoarce, ce ai fumat? Nu prea cred că ţi-ai dat seamă că eu chiar te-am uitat.

Nu o să înţeleg niciodată de ce ai plecat la altă fată. Ai uitat tot ce a fost odată, ai lăsat povestea neterminată!

Insa nu e chiar atat de simplu pe cat suna si stii bine! C-acum mi-e clar totu' S-a stins demult focu' Deschid ochii si apari tu. Esti trandafirul negru!

Era totul neclar, dar am promis...că orice-ar fi, n-o să ne despărţim.

Nu forţa un om să te placă, unde nu eşti bine venit. pleacăă!

Poţi să spui că m-ai uitat, nu-mi pasă. Nu-mi pasă nici de tine, eşti o persoană falsă.,

Mă apucă nostalgia, stau singură şi mă gândesc că-s departe de tine şi mi-e dor să te privesc.

Ascultă-mă și ține minte! Oricât de departe ai fi. ești tot la mine în minte.

Poate ca nu sunt prima ta iubire, primul tau sarut, sau prima oara, dar as vrea sa fiu ultima! ♥

Daca vrei sa te joci, te invit sa te joci cu altaaa`!

45 răspunsuri:
| SoulAssassin a răspuns:

Pai status mai bun ca poza ta nu gasesti, clar...

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

Aia este poza nu status )).

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Da,dar e cel mai perfect status...

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Razi tu razi, harap alb, dar fata imparatului verde e pe rosu...

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin ba ...eu nu stiu povestile astea...))

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Acum nu ma sparge cu faza ca nu stii de ciclulaughing)))

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Hey! si parca ziceai ceva de funda... :p

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin de ciclu stiu deja si copii de la gradinitaa. big grinbig grin )
nu te teme... ))

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grinsi daca nai vazut am dato ))

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Yoy daaa.mii de scuze, am ochii in negura da la un picut de ¨knorr ¨varianta verde patrunjel...scuze inca o data, le trimit in buchet... :p

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

By the way, sexy belly. unde vad si eu funda aia minune pe profilul meu? im new here, sorry..and a little foggy now.da oricata ceata, tot ti-am studiat un picutz buricul...scuze,obicei vechi si adanc.;

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

Oggi so uno giurno come tuti...no ho mi inmportante...happy
sstudiazal big grin n-am probleme

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

De ce nu imi vad poza de profil pe site? si la tine la prieteni apare doar nimica.

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Dar sincer, e poza ta in avatar? daca da, no comm... eventual jos palaria.

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

Nu stiu, nici eu nu tio vad

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

Era..doar ca acum o gasesti unde vrei, destuli cocalari sa copie pozele ))

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Dar ce chilotei ai pe tine...sexy ce mai. fara alte comm...

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin... pai' atunci orele mele la moll nu sunt perdute in vint )

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Norocos ala sau aia care ii vede si live...

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin sa nu exageram!

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Nu exageram... eventual visam...e gratis si poti face orice :p.

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

E gratis? big grin
)) Pinacind e doar al meu, nu e gratis si nu scump, e bazat doar pe incredere happy big grin

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Eu ziceam de vise ca sant gratis...dar daca o dai pe incredere...nu ai incredere in mine? laughing

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

Aa...da narmalna...scuze ))
n-am inteles eu ceva acolo

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Si chiar nu ai incredere in mine? )))

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

happy nici nu stiu cum te cheama
nu nu am big grin

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Painu vezi in profil cum ma cheama? soul assassin.atat.si tu esti wenx.incantat de cunostinta, miss wenx.}{.

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin benne

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

happyhappy

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

E mai ok cu nume de aici...vedem cate o poza, si ne inchipuim persoana.de exemplu ai niste picioare infinite.

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

Ce cE ce?
Fratte' ce ai in vedere cu infinite?
N0tz plac?

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Ba da...chiar mult; se poate merge intr-o aventura pe ele in sus;

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin big grin In visele tale!

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Si acolo e bine...tocmai ce iti spuneam ca e gratis.:p

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin daa

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Si se poate zice si de buric cate ceva.dar ma abtin.:p

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin daca'i de bine!
big grin ziii

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Pai zic...dar mai bine as putea sa ii soptesc ceva foarte aproape de el..atat de aproape ca l-as atinge chiar cu limba...

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

big grin hahaha ...ai mai vrea tu!

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Oare cine nu ar vrea? happy

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

happy nu stiu

| SoulAssassin a răspuns (pentru Wenx):

Ce mai faci, wenx? sa iti sarut buricul ala sexy care il ai in poza...

| Wenx explică (pentru SoulAssassin):

Fac bine, ei lasa!