| Mirabela_6911 a întrebat:

Buna seara, TPU.Ma informati si pe mine despre Internetul Vodafone Pe mobil? Cum pot activa optiunea pe un iphone? Cel mai explicit raspuns primeste fundita.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna. Internetul pe mobil oferit de catre firma Vodafone nu merita sa il ai.Costa prea mult si viteza este mica.De la 5 euro in sus.Nu ai cum sa asculti melodii de pe youtube, trilulilu, etc.Se mai intrerupe.Nimeni nu e multumit/a 100%. Acum e alegerea ta. Daca intr-adevar vrei internet pe mobil poti alege din ramura *100# de la Orange. Sper ca te-am ajutat. baftahappy
fundita?happy