| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU,
Peste catva timp o sa fie ziua de nastere a celui mai bun prieten al meu, ce-as putea sa-i fac cadou? cu fetele e mai usor, dar cu baietii...
ce sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Eu cred ca e mai usor la un baiat.
Un parfum, o bratara de argint sau poti alege mai pretioase, o bluza, daca are vreun hoby cum ar fi sa colectioneze ceva. ii iei acel lucru. ex:fostul coleg colectiona brichete si i-am cumparat un pistol care cand apasai pe tragaci ti se aprindea flacarahappysi a fost foarte incantathappy

2 răspunsuri:
| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Un tricou cu o poza de a luismug cred ca ar fi foarte incantat

| Michelle_5585 a răspuns:

Buna!

Pai ai putea sa-i cumperi un.parfum!

La mine mereu functiozeaza cand trebuie sa i-au unui baiat cadou.Pe langa asta poti sa ii iei o sampanie si daca vrei sa ii mai iei ceva poti sa ii iei un tricou sau bluza depinde. Daca ti-e cel mai bun prieten totusi trebuie sa ai habar cat de cat ce ii place luibig grin.

Sper sa iti fie de folosbig grin