| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Buna seara,TPU! :**
Sambata ma duc sa ma inscriu la liceu,sunt din Afumati, jud.Ilfov.Vreau sa va intreb: in afara de fisa aia de inscriere mai trebuie sa iau ceva cu mine? De pilda: buletinul, certificatul de nastere...Si unde sefac inscrierile? Am inteles ca la scoala nr.3, Gara de Nord? :-s

Funda cine ma lamureste si pe mine puppy dog eyes

1 răspuns:
| michelia a răspuns:

Deocamdata esti in faza in care completezi fisa cu optiunile pentru liceu. Asta nu se face la scoala ta generala din Afumati? Intreb doar. Diriginta si directorul nu v-au chemat la scoala sa va instruiasca cum sa completati fisele cu optiuni si sa le lasati apoi la scoala? Le trimit ei mai departe. Intreaba iar la scoala totusi.
Mai tirziu o sa te inscrii personal la liceul la care o sa fii admis, dar deocamdata nu se stie unde.