| Axel_3487 a întrebat:

Buna seara TPU! Se apropie sarbatorile si m-am gandit ca trebuie sa iau la iubita cadouri de Mos Nicolae si Mos Craciun. happy Ce idee mi-ati da de cadou? Despre ea ce sa zic, nu prea stiu ce i-ar place... pot spune ca este sportiva la LUPTE LIBERE(ca o paranteza, sambata are finala pe tara la Tirgoviste). Deci niste ideei trasnite, amuzante, frumoase pot gasi prin parerile dumneavoastra? Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Nu știu cât de adecvat este să îi cumperi ceva trăsnit de Crăciun.
Ar trebui să îi oferi un cadou cu ajutorul căruia să o cuprindă spiritul sărbătorilor de iarnă; de exemplu un suport frumos decorat cu lumânărele roșii parfumate și o cană cu motive de Crăciun (reni,brazi,cadouri,zăpadă, etc), și/sau cu numele tău.
Ai putea, de asemenea să îi cumperi și un lănțișor care să aibă ca pandantiv un fulg de zăpadă strălucitor, sau inițiala ei.
Baftă!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai daca castiga finala si chiar daca nu fa-i o poza dupa finala si te duci si o pui frumos intr-o rama si sambata ii dai niste flori. o iei in brate si o incurajezi...

| AndraTpu a răspuns:

Un cadou personalizat amuzant si cu un text sau o poza mai trasnita.
Recomand www.Cadouri-funny.eu
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

•geanta
•ursulet personalizat
•portofel
•lenjerie intima,dc nu?hee hee
•cercei, medalioane, oglinzi.
•album foto cu poze de la inceputul relatiei pana'n prezent
•un numar mare de flori cu biletele de dragoste
•sambata ii poti strecura in geanta/buzunar niste biletele cu incurajari si mesaje de dragoste in cazul in care nu esti alaturi de ea la Targoviste happy
••obiecte decorative (lumanari, suporturi de lumanari, rame foto, tablouri etc)
•jucarii pufoase
•o planta exotica in ghiveci
•un weekend la munte
•o zi de rasfat (in care tu speli vasele, faci mancare, curat, tu pregatesti filmul la care sa va uitati impreuna, tu alegi muzica de la cina romantica...)
•parfumul ei preferat
•un aparat foto
•o lampa de pus pe noptiera