| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Deci,indata sunt sarbatorile de iarna si am o problema...Eu am un iubit si crem sa ne facem cadouri la amn2.
Eu i-am dat o comanda de un set de parfum si ce ziceti sa il dau de Mos Nicolae ori de Mos Craciun?
Eu m-am gandit sa il dau de Mos Nicolae si de craciun ii dau valtceva.
Asta e problema, nu stiu ce sa ii mai fac cadou sa-i fac de Craciun...Ce as putea sa ii dau?(are 17 ani, e mai rebel etc)
Funda cel mai bun sfat

3 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Parfum de moş Nicolae, şi de crăciun, un jack daniel's şi eventual petreceţi noaptea cu el şi informeazăte să aflii ce ar vrea să primească...

| tpuforyou a răspuns:

Un sarut >! )

| Claudia1397 a răspuns:

Parfumul de Mos Nicolae si de Mos Craciun, o bautura ceva..sau eventual imbracaminte.