| ReZiSTorr a întrebat:

Buna seara TPU, vreau un raspuns rapid. Deci. imi place de o fata, vara trecuta am fost cu ea in tabara, ne-am simtit foarte bine, am stat, am vorbit, ne-am jucat carti cu alti copii.Eu acum am 14 ani si ea acum a facut 15. Ea a spus ca in dragoste nu conta varsta.Eu sunt asa, o fire mai glumeata, iar cand glumeam in tabara, ea radea, atunci dadea "semne ca ma place". Parintii mei o stiu ca si o fata care invata, si eu invat. Vorbesc cu ea pe facebook, imi trimite inimioare, pupici, gen "noapte buna :* :3" si altele. Cum as putea sa o intreb daca ii place de mine? deoarece nu sunt chiar convins? Voi ce credeti? Ma place? Dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca o placi si o intrebi daca si ea simte acelasi lucru.
P.S. Ai grija sa ii spui fata-n fata chestia asta si nu pe Facebook sau la telefon.

| SweetChild1 a răspuns:

Nu se sfârșește lumea dacă îi spui asta. Întreab-o, că ești băiat. Nu aștepta să o facă ea prima. Baftă!

| AalLeExX02 a răspuns:

Fii cat mai sincer cu ea si intreab-o!