| Bobby_3542 a întrebat:

Buna seara tuturor.
As dori sa va cer o parere... referitoare la Liceul Militar pe care sa il urmez. Variantele ar fi : Alba Iulia, Campulung Moldovenesc si Breaza. Distanta NU reprezinta nici un fel de stimulet, ca sunt 250 km ca sunt 400 km, tot acolo sunt.

Va rog sa va si argumentati parerile.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Catalin_Muntean_1992 a răspuns:

Tot ce stiu eu despre Liceul Militar de la Alba este ca se intra foarte greu. Ai nevoie de medie mare, din ce am auzit peste 9, 50 + probele care le mai dai la liceu (probe scrise si sportive). Dar banuiesc ca raspunsul meu nu te prea ajuta, cred ca peste tot este asa. Oricum succes.