| marrr a întrebat:

Buna seara tuturorbig grin A doua intrebare pe ziua de azi! Asa. este inca o problema legata de par. Parul meu este ondulat intr-un mod CIUDAT. Imi place cum imi sta dupa ce ma spal pe cap, dar dupa arata urat. Daca dorm cu el si nu-l pieptan sta asa mai rebel, dar cand il pieptan se face tot in mai multe bucle impreunate si nu-mi place deloc cum stacrying. Am breton pe o parte si il indrept cu placa[asa arata mai bine], dar mi se pare prea simplu modul in care se aseazastraight face. Ce as putea sa fac ca sa arate mai bine? Cum sa-l prind sau ce accesorii sa folosesc? Cred ca am mai pus aceasta intrebare dar nu m-am convins indeajuns incat sa stiu ce sa faclaughing Multam!

2 răspunsuri:
| marrr explică:

Mentionez ca mi l-am facut cu placa si se usuca ingrozitor de tare! Iar cand il indreptam statea ca o maturastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ti-l dai cu placa... merita sa incerci.