| Sjhxjcks a întrebat:

Bună seara. Vreau sa va cer o părere. (Sunt clasa a9a) Pentru secret santa i-am luat unei fete un set de lumânărele parfumate care miros bestial miros a scorțișoară și ceva fructe specifice Crăciunului, împachetate extrem de elegant au un fel de usita cu un plastic prin care se vas lumânărele și un "borcan cu ceva parfum de camera cu bețișoare " pe lângă asta ii mai dau un glob dinacela cu lichid și zăpadă, cu o bază rosie in care poți sa pui poza ta. Credeți că e o alegere buna sau sa-i mai iau ceva colegei mele pentru secret santa? (M-am încadrat în buget cu aceste cadouri)

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

E o alegere foarte buna!

| Sjhxjcks explică (pentru Hyperion7):

Ok.mersi pentru răspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu cred ca ai ales ceva foarte frumos! happy

| Sjhxjcks explică (pentru anonim_4396):

Ok. Mersi pentru răspuns chiar aveam dubii în legătură cu cadoul pe care aveam sa îl dau

| Dragobeta a răspuns:

E suficient si o alegere buna.

| Sjhxjcks explică (pentru Dragobeta):

Ok.mersi pentru răspuns