| Ramo_9946 a întrebat:

love struck:*
As dori sa ma ajutati cu niste citate frumoase,dragoste,sperante,fericire,frumusete,prietenie, viatahappy
am si eu cateva dar vreau sa vad ce mai aveti si voi nou:XMultumeschappy

Răspuns Câştigător
| crinaxd00 a răspuns:

Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei

Ceea ce n-a avut loc niciodată, poate avea loc mâine

Ochii îs doi şi-s trişti, d-apoi inima, singură?!

Noroc cu melodiile care încă ştiu să asculte tot ce nu am cui să spun.

Din momentul in care ne nastem, timpul incepe sa ne ia viata inapoi

Le sunt recunoscător tuturor celor care m-au refuzat în viață Datorită lor am reușit pe cont propriu.

Nu alerga dupa baiat si masina Mereu apar din nou!

Femeile nu sunt minţite, femeile se mint singure.

A exista înseamnă a suferi.

Ce bine e sa nu fii indragostit, sa nu astepti pe nimeni, sa nu astepti nimic

Nu permite ca opiniile celorlalți să devină realitatea ta

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Caută citate de Octavian Paler. Sunt superbe.

| larysutza99 a răspuns:

Http://www.portal-info.ro/citate/citate-despre-iubire.html aici gasesti citate despre dragoste.

http://www.portal-info.ro/citate/citate-despre-viata.html aici despre viata si daca cauti tot pe site-ul acesta gasesti cam de toate. Sper ca te-am ajutat. :* FUNDA?