| evelyna_1193 a întrebat:

Buna si fundabig grin.deci,un baiat, fratele celei mai bune prietene de-ale mele ma place.si mie nu-mi place de el, si i-am zis deja de vreo 5 ori, si el spune ca tot nu ma lasa in pace pana cand nu o sa fiu cu el.si ma tot bate la cap--cum intru pe mess imediat el vrea sa vb cu mine.prietenei mele nu i-am zis nimic pentru ca el m-a rugat sa nu ii zic. ce sa ma fac(in niciun caz nu vreau sa fiu cu el. e si cu 4 ani mai mare decat mine)

Răspuns Câştigător
| bebesweet a răspuns:

Varsta nu e o problema.problema este faptul ca tie nu iti place de el, asa ca ai putea sa porti o discutie serioasa cu el in care sa il faci sa inteleaga ca nu il placi. daca el te cauta in continuare si iti incalca intimitatea atunci spune-i prietenei tale despre asta, ca sa stie si ea despre ce e vorba. dar nu ii spune prietenei tale despre ce face el inainte sa ii spui lui ca ii spui prietenei tale despre ce se intampla...cam ciudat, dar sper ca am ajutat la cevahappy

2 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Nice... spune-i prietenei tale... explica-i ca nu te lasa in pace.si gta
oricum. da-i ign fatolaughing

| danielson a răspuns:

Ignore?
Sau daca nu.In primul rand spune-i ca mai bine te-ar tine ca prietena decat sa te piarda de tot...