| Anca95 a întrebat:

Buna si la multi ani! Am un telefon Nokia C3 si am obserevat ca nu mai merge sa ma loghez pe messenger.Am credit si netul merge nu merge doar messul.Am inncercat cu mai multe adrese, degeaba.Imi zice ca "We're sorry that you are having a difficulty logging in".CE credeti ca pot face?

3 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Asa mi-se mai intampla si mie.Trebuie sa te loghezi pe calculator si apoi pe telefon.Sigur va merge!happy

| Anca95 explică (pentru Deliα):

Nu mergesad

| Deliα a răspuns (pentru Anca95):

Poate te-ai logat de prea multe ori pe telefon.Ce sa iti fac?sad