| AngeloidsForte27 a întrebat:

Buna si salut! Am o curiozitate si nu mi-o pot potoli decat aici happy. Vreau sa stiu cati dintre voi sunt nascuti in aceeasi zi cu mine, adica ziua de 27 iulie anul nasterii nu este foarte relevant happy. Am auzit ca cei ce sunt nascuti in aceeasi zi si luna se aseamana intr-un fel :3. Va multumesc frumos happy. Puteti folosi acest topic pentru a va afisa ziua si luna nasterii, poate asa va descoperiti noi "frati/surori ". O zi buna va doresc!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa si eu mi-am luat nevasta tot pe chestia asta am aflat ca prea mult ne asemanam din pacate nu era de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu e adevărat. cunosc 2 persoane născute în aceeași zi cu mine, și nu ne asemănăm în vreun fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am cunoscut 3 persoane născute in aceeasi zi cu mine - 9 septembrie da oarecum ne asemanăm dar nu este cine știe cehee hee

| AngeloidsForte27 explică:

Eu, sincer, cunosc o fata, care este nascuta in aceeasi zi, luna si an cu mine si ne asemanam chiar foarte mult. Ne plac cam aceleasi lucruri, am citit aproape aceleasi carti, fara sa ne fi cunoscut pana atunci si inca ceva ce ma bucura, amandurora ne place cultura asiatica, bineinteles, ei cea chinezeasca iar mie cea nipona happy