| AnemonaP a întrebat:

Si voua vi s-a schimbat pagina unde apar rezultatele cand cautati pe google?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Fa un screenshot si ataseaza-l aici http://prnt.sc ca sa vedem diferenta, ca la mine nu vad nici-o diferenta.

| RareşTPUro a răspuns (pentru AnemonaP):

Mi-a aparut astazi si mie asa cautand ceva pe Google, iar dupa o vreme cand am cautat altceva totul era normal, fara acel chenar pentru fiecare rezultat. Momentan probabil cei de la Google fac teste de nou design atunci cand cauti ceva. In curand poate sa se schimbe oficial sau poate sa renunte si sa-l lase ca si pana acum.