| rOckx3 a întrebat:

Sora mea de 12 ani vrea să devină reprezentant avon. Ce ar trebui să facă? Este o responsabilitate? Trebuie să cumperi produse sau îţi dau ei gratis?

8 răspunsuri:
| KimDinca a răspuns:

Intr-un fel este o responsabilitate deoarece trebuie sa cunosti foarte multa lume carora sa le dai catalogul si sa faci multe comenzi si in urma comenzilor iti iese si tie cv, si nu primesti gratis produse ci iti face o reducere la ele happy

| rOckx3 explică (pentru KimDinca):

Si este dezavantaj daca este mai mică? Trebuie să trimiţi comenzi?

| KimDinca a răspuns (pentru rOckx3):

Cu varsta cred ca trebuie sa fi mai mare de 12 ani.

| thewomaninwhite a răspuns:

Mda nu stiu daca ar putea deveni reprezentanta de la 12 ani dar este oarecum o responsabilitate pentru ca de exemplu niste colege sau prietene ale ei comanda ceva si dupa ce es le da produsele nu se mai alege cu banii trebuie sa puna de la ea bani ...si nu ti se ofera gratis produse ci mai degraba ti se face discount pentru o comanda foarte scumpa

| Avon053 a răspuns:

Buna ai putea tu sa fi reprezentant daca esti mai mare decat ea iar la comenzile pe care o sa le ai de la ea o sa-i dai discount si in plus o sa faci si tu bani pentru mai multe detalii suna-ma la 0735856209 sau da-mi un bip si te sun eu.

| rOckx3 explică (pentru Avon053):

Un id de mess? :d

| Avon053 a răspuns (pentru rOckx3):

Mafiotu.seby@yahoo.com

| Avon053 a răspuns:

Iar in plus o sa iti dea ei cadouri + un cadou din partea mea la prima comanda.
Te astept contacteaza-ma maine pana in ora 11.30 sau dupa 19.00