| BBAlyss a întrebat:

Buna
Sper ca unii dintre voi sa nu considere stupida intrebarea mea
Imi place foarte mult de un baiat, si totusi as vrea sa il uit, dar de curand i-am bagat id-ul in lista.Nu prea am curaj sa vb cu el asa ca m-am dat drept o alta fata.Acum mi-a cerut numarul de telefon si nu stiu ce sa fac.Sa continui cu farsa asta?
Am nevoie de un raspuns concret.
Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Dispari. Nu mai intra pe ID.

| Passions a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa incetezi cu aceasta farsastraight face. Incearca sa fii tu,daca tu vrei sa fii cu el,trebuie decat sa ai incredere in tine,si totul va fi bine,numai fii rusinoasa,daca iti va da intalnire,nu ai stii ce sa faci, deci, fii tu:* BAFTA!love struck

| AllMyHugsAndLove a răspuns:

Daa...continua...daca iti cere nr de telefon inseamna ca e interesat de tine. Vai ce mult as vrea sa fiu in locul tau! Deci nu da inapoi. Ai sanse cu el! fundita?happy

| alexa_7450 a răspuns:

Buna.eu nu cred ca e bine sa continui cu farsa asta pentru ca odata si odata se afla adevarul si e foarte posibil sa se supere pe tine.dar depinde de firea fiecaruia. Daca vrei sa il uiti cred ca cel mai bine ar fi sa nu mai vorbesti cu el pentru ca asa nu vei reusi sa uiti de el.Si eu sunt fata si mi s-a intamplat sa vreau din rasputeri sa uit pe un baiat si cu greu dar am reusit.Stiu cum e sa vrei sa fii tot timpul langa el si sa vorbesti cu el si sa ai intotdeauna in inima o speranta ca se va lega ceva intre voi doi.dar din pacate nu intotdeauna e asa cum vrem noi. Sper sa iti iasa asa cum vrei tuhappy. Funda?