| Anamaria1998lool a întrebat:

sper sa ma ajutati si pe mine, este vorba despre prietenul meu.
Suntem impreuna de 3 ani jumatate, de ceva timp ma tot invita acasa la el, eu vreau sa ma duc pentru ca stiu ca are bune intentii si nu si-ar bate joc de mine nici o data. Dar de fiecare data, mama, ne stiind de aceasta relatie, nu ma lasa sa ies din casa, ba ca ploua, ba ca nu stiu eu ce...
El crede ca-l mint si ca nu vreau eu sa ma duc la el, dar am o mama si nu trec de cuvantul ei, ma simt foaaarte jenant cand ii spun "imi pare rau nu pot pentru ca..." si astazi mi s-a intamplat tot la fel. spuneti-mi cum sa-i spun ca nu am cum dar fara sa il jignesc sau fara sa i se para ca nu vreau. sad Mersi

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Invita-l la tine acasa sa vorbeasca cu mama ta, alta solutie nu vad