| GyoLove a întrebat:

Spuneti-mi si mie cei care ati fost la mare in august sau cei care stiti, spuneti-mi cum este apa la mare dupa 21 august? este calda, rece, buna de facut baie.Cum este? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Mikyduts a răspuns:

Eu am fost anul trecut la mareb in august si am prins o apa prea buna. Era calda, fara alge si intrat de drag in ea. Eu zic ca august este luna cea mai buna pentru mers la mare. Asa ca bafta si distractie placuta.

1 răspuns:
| DjAnna a răspuns:

Depinde de vreme pentru ca daca e frig si ploua apa e si ea rece daca e cald apa e buna de baie distractie placuta la marehappy