| JustMeAndy a întrebat:

As vrea sa imi fac abonament la una dintre revistele Bravo sau Bravo girl am de ales dintre abonamentele la ambele reviste pentru 6 luni si abonamentul unei singure reviste la o revista. Daca credeti ca ar trebui sa im fac abonament pentru un an la care revista sa imi fac? Care revista va place mai mult?

2 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Buna.
Fa`ti abonament la revista care iti place TIE mai mult. Asta e parerea mea, insa - daca vrei sa stii - eu mi-as face abonament la Bravo.

| BluishAngel a răspuns:

Mie imi place foarte, foarte mult Bravo Girl.Mi se pare cea mai tare revista.Eu spun ca ar trebui sa iti faci la ea abonament. happy