| mhg a întrebat:

Spuneti-mi si mie materile si numarul corespunzator de ore, de la profilul matematica-informatica, fara bilingv.

Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Essence a răspuns:

O sa faci aproape toate materiile ca in generala, numai ca sa insista mai mult pe Matematica, Romana, Informatica si Fizica, chimie.
La materiile astea dai si teza. Numai ca poti alege intre fizica si chimie.
Intr-a 9a si a 10a toate profilele au aceleasi ore Normale, pentru ca dintr-a 11a se insista pe profilul pe care ai vrut sa mergi. Ex. La mate info o sa faci 4 sau 5 ore de matematica, 4 ore de informatica, 4 ore de tehnologie a informatiei ( e altceva decat info ) 3 sau 4 ore de romana si 3 ore de fizica si 3 de chimie.
Iti urez Succes!
Si sper sa te descurci. big hug
love struck

1 răspuns:
| mhg explică:

Multumesc pentru informatii!