| anonim_4396 a întrebat:

La profilul real matematica-informatica bilingv engleza se face latina?

Răspuns Câştigător
| OnnyMady a răspuns:

Nu,ce bine!

| anonim_4396 explică (pentru OnnyMady):

Bine? E excelent! Eu merg la un liceu mai bun si imi era frica de asta. Toate materiile in afara de franceza si latina le-am avut predate de profesori excelenti (cel putin in clasa a 8-a). La franceza ma descurc eu cu cateva meditatii. Am scapat macar de latina. YEY big grin

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu, latina se face la profilul uman.

| anonim_4396 explică (pentru zdrangoi):

Super big grin
I-am dat funda lui OnnyMady pentru ca a raspuns primawinking

| zdrangoi a răspuns (pentru anonim_4396):

OK!