| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste hoteluri de 4-5 stele cu regim All Inclusive sau Ultra All Inclusive din Nisipurile de Aur, Balckik, Albena, Rousalka si Sf Konstantin si Elena.Multumesc anticipat celor care vor avea rabdare.

1 răspuns:
| arysa a răspuns:

Am eu un catalog in care scrie despre astfel de hoteluri.
In Albena sunt:hotel laguna Mare 4 stele all inclusive de la 29 euro persoana/noapte; hotel laguna Garden 4 stele all inclusive de la 31 euro persoana/noapte.
Nisipurile de Aur:hotel Sofia 4 stele all inclusive de la 16 euro persoana/noapte;; Hotel Morsko Oko Garden 4 stele all inclusive de la 28 euro persoana/noapte; hotel Grifid Arabela 4 stele ultra all inclusive de la 41 euro pers/noapte; Hotel Grifid bolero 4 stele all inclusive de la 38 euro pers/noapte;
Sf Constantin si elena:
Hotel dolphin 4 stele all inclusive de la 24 euro prs/noapte; hotel lebed 4 stele all inclusive de la 24 euro; hotel Sirius Beach 4 stele all inclusive de la 37 euro persoana/noapte.
In catalog e prezentat de asemenea si fiecare hotel cu toate dotarile si facilitatile. poti procura un astfeld e catalog de la firmele de turism.Succes!