| ღiuliaღ a întrebat:

●Bunahappy...:*!

●-Spuneti-mi si mie niste idei, ce sa fac cand ma plictisesc sau pentru timpul liber?

`● dar in afara de:"citit" sau "sa aiba legatura cu scoala"...laughing

●Ca de astea sunt satula`crying sad! :@

●fundita pentru cele mai bune idei big hug

●:* :* :* happy

Răspuns Câştigător
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Stiu ca ai zis ca fara citit insa daca ai citi o carte care sa nu aiba legatura cu scoala, ti-ar capta interesul. Carti gen : Jurnalele Vampirilor, Twilight, Academia Vampirilor, Fortele Raului Absolut... Da, stiu, suna ciudat, insa cartile despre vampiri si chestii din astea ciudate sunt chiar captivantehee hee
Sau poti sa desenezi, sa iesi afara cu prietenii, sau de ce nu, sa iesi pur si simplu sa te plimbi, chiar si singura. Nu se stie niciodata cu ce baiat dragut te poti intalni...batting eyelashes

1 răspuns:
| str a răspuns:

Sex