| andrutzzzzza a întrebat:

BUna! Spuneti-mi si mie niste porecle pentru numele andreea. Cele care imi plac cel mai mult fundita +vot.

Răspuns Câştigător
| Mihaela_3187 a răspuns:

Ada
Andreiutza
Andrutza
Andy
Ade
Andre
Andu
Andruska
Andreiut
Sau ceva ce nu are legatura cu numele tau :
Kidaa.Kidu.Barbie.Kitty.Shtrumf.Pitic.Easy.Doxy.Docse.Zmiley.Dade.Mitzi.Dee`de Bafta!

8 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Deea, deyux, dede, deiuta, dre, andre,

| LikeARollingStone a răspuns:

Deea,
Madeea,
Andrulitza,
Deutza,
Andreutza,
Dede,
Dedeutza!

| natalya27 a răspuns:

Dede
deaaa
andy
reeeeaaalaughing)

fundita?

| stefana21 a răspuns:

Deea, Dede, Andre, Andri, "Andrutza"... big grin

| Mimi58 a răspuns:

Salut!
Pentru inceput:
-Deea
-Deyu
-Ditzu
-Andelutu
-Andelu
-Didi
-Andre
-Anditi
Cam atat.
FUNDA?

| SunShine_6784 a răspuns:

Mie imi place Deeu` big grin...

| Florentina_5643 a răspuns:

Hey. cel mai bun mi se pare Andu dar poti si deea,andy, ada, andreeuta(este cam lung). sper ca te.am ajutat.

| MissV_9898 a răspuns:

Ce se chinuie lumea pentru funda pe-aici o.O
anyways, e mai cool sa iti pui porecla care sa nu aiba legatura cu numele. mai egraba cu personalitatea happy... nu stiu daca intelegi.
nu cere pentru o porecla. gandeste-te singura la ceva care sa ti se potriveasca sau intreaba-ti prietenii. nu niste oameni care habar nu ai cine esti si care totusi se chinuie sa desparta numele andreea intr-o suta de parti pentru o amarata de funda laughing