| AndreeaP99 a întrebat:

Spuneti-mi va rog porecle pemtru numele de andreea fundita:d

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Andreea : Dee, Deea, Threea, Dree, Dreea, Andre, Andreeuta, Deeuta, Deeu, Andra, Andry, Andy, Anda, Ade, Adeea.

Nu mai am idei. Astea sunt singurele care mi-au rulat. Sper sa-ti placa! laughing

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Draga mea, in primul rand poreclele ti le pun altii, nu poti sa ti le pui tu. In al doilea rand, cred ca tu de fapt doresti niste alinturi, ca de exemplu: Ada, Anda, Anduta, Andy, Anguta, Deea, Duta, Dita, etc

| Marynna a răspuns:

Andy, deea, andru, anda, andre, andu, reea, antzy(asa ii zicem noi unei colegelaughing) pune-ti imaginatia la contributiehappy

poti de asemena sa iti iei initiala de la numele tau de familie si prenume(daca te cheama popescu andreea poti sa iti zici AP(citesti in engleza literele, adica ''eipi''laughing) gandeste-te si tuwinking

| AnonimA a răspuns:

Andre

andreutza

deea

andreutza

andreiutza

deeu

andru

| Akid a răspuns:

Deea
adi
deuta
andreiutza
deew
etc
nu mai stiu
fuNda?

| anonima122 a răspuns:

Yuta, deea, deiutza, andre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea deeutza dree drew andreeutza