| SirzixLexi a întrebat:

Bunahappy. Spuneti-mi si mie o placa de par buna care indreapta parul calumea (chiar si parul cret, ondulat) va rogbig grin. Dau fundita si vot:*

Răspuns Câştigător
| deedi9 a răspuns:

Cele de la Remington sunt cele mai bune. Si eu am de ceva vreme si sunt multumita ( am parul ondulat). Indrapta foarte bine. Este neagra si cu un fel de model roz cu putin verde. Oricum, toate sunt bune de la Remington. E bine sa iti iei o placa si sa poti regla temeratura la ea. A mea e pana la 200 si un pic de grade. Bafta!