| Cristinaaa57 a întrebat:

De la un timp parul meu nu se mai indreapta calumea...stau cu placa in par 30 de minute si degeaba ca tot nu se indreapta correct...si dupa 10 minute e la loc ondulat, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| StefaniaNeagu a răspuns:

Buna. Si eu am avut parte de problema ta, si pana la urma s-a dovedit ca nu mai imi era buna placa, nu se incalzea calumea, ai putea sa incerci si o alta placa de par, sau ai putea sa iti schimbi samponul, iti recomand sa folosesti Nivea, e excelent! Nu doar ca iti pastreaza parul curat dar ii da si o stralucire aparte, si parul tau e asa de '' fericit '', daca pot spune asa, ii da un aspect mai frumos! Sper ca ti-am putut fi de folos. Pupici! :*

| Cristinaaa57 explică (pentru StefaniaNeagu):

De care nivea?happy

| StefaniaNeagu a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Nivea long repair, pentru ca am un par foarte lung ( 57 cm ).

| StefaniaNeagu a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Oricand draguta! :* Si multumesc pentru funda!

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Trebuie schimbata placa
Niciodata sa nu te dai cu placa pe parul murdar!

| Anna0111 a răspuns:

Ceao!

Se mai intampla, poate ai schimbat samponul sau poate fi si din cauza menstruatiei. stiu e ciudat dar te poti documenta si pe net. Foarte probabil ar fi ca placa sa nu mai fie buna.

Bafta si o seara faina in continuare!