| BruNnEtTe a întrebat:

spuneti mi si mie va rog niste firme de produse cosmetice care iti trimit cataloage acasa dar nu avon oriflame lady s sau fm altele dau funda

5 răspunsuri:
| andreutza05_1656 a răspuns:

Refan, 100% profit sau poate chiar mai mult, te pot inscriechiar eu, e cu parfumuri! astept mesaj

| andreutza05_1656 a răspuns:

REfan

| szaboeva a răspuns:

Ebiju.Este in super crestere. Daca doresti iti trimit un catalog

| georgyana_6337 a răspuns:

Infinity este una dintre firmele care iti trimite cat acasa. daca te intereseaza id meu este pisy_neagra@yahoo.com

| georgyana_6337 a răspuns:

Infinity este una dintre firmele care trimite cataloage acasa. Daca te intereseaza id meu este pisy_neagra@yahoo.com.