| sweettyyyy a întrebat:

spuneti-mi va rog cum sa scot, video de pe youtube? Adica si muzica sa cinte.Cine imi spune fundita!love struck

4 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Http://youtube-downloader.en.softonic.com/
cu programul ala :)

Bafta! :*

Răspuns utilizator avertizat
| Danyhp2 a răspuns:

Buna. Pentru video iti trebuie IDM care il poti downloada de aici http://www.internetdownloadmanager.com/ si pentru muzica intri pe acest site copiezi linkul de pe youtube de la clipu respectiv si dai paste aici in site si astepti sa til transforme in audio, nu dureaza mult si dai download song. Sper ca te-am ajutat :p

| Danyhp2 a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/ acesta este siteul pentru sa convertezi in mp3 :)! bafta